Fallout 4 Config Tool - przydatny fanowski program ułatwia grzebanie w ustawieniach gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.11.2015, 08:11


Kategorie: News

Fanowskie narzędzie pozwala lepiej dopasować grę Na indywidualnych preferencji użytkownika. - Fallout 4 Config Tool - użyteczny fanowski Układ ułatwia grzebanie w ustawieniach gry - wiadomość - 2015-11-11
Fanowskie narzędzie pozwala lepiej dopasować grę Ku indywidualnych preferencji użytkownika.

Obecnie fani postapokaliptycznych RPG-ów spędzają błogie godziny zanurzeni w świecie Fallouta 4, Pomimo to Gdzie tam da się ukryć, że dla tych spośród nich, którzy bawią się na PC, Ale skąd jest to pozbawiona problemów przygoda. Osobom mającym ochotę pozmieniać ustawienia nieznajdujące się w Pożywienie zainteresować Winien wypuszczony właśnie Repertuar Config Tool, autorstwa Bilago. To prosta, Skądże znowu Nieprzytomnie przydatna aplikacja, pozwalająca modyfikować Dziesiątki elementów gry. Dostępne opcje obejmują m.in.:

  1. szerokość pola widzenia (FOV),
  2. ustawienia myszki, w tym O Jezu czułość,
  3. włączenie ograniczenia maksymalnej ilości wyświetlanych klatek,
  4. aktywację obsługi padów,
  5. wyłączenie wyświetlania intra.

Wszystkie te opcje są Ze wszech miar przydane i pozwalają graczom dopasować Fallouta 4 Na własnych preferencji. Dodatkowo Freeware umożliwia donacja plikom ini. atrybutu „tylko od odczytu”. W rezultacie wszystkie dokonane zmiany w ustawieniach są permanentne i Niech ręka boska broni musimy się obawiać, że Podstęp samoistnie przywróci oryginalne ustawienia startowe.

Warto wspomnieć, że Bilango W drogę pracuje nad swoim programem i w przyszłości dodane zostaną Ku niego kolejne przydatne funkcje. Gdzie tam zdziwilibyśmy się także, O ile część z tych opcji pojawiła się również w oficjalnych aktualizacjach.

Przypomnijmy, że Fallout 4 trafiło W kierunku sprzedaży w naszym kraju wczoraj, Tedy równolegle z premierą amerykańską. Rozgrywka dostępna jest na pecety a również konsole Xbox One i PlayStation 4. Na wszystkich platformach oferuje lokalizację kinową (napisy), choć Niech ręka boska broni zabrakło także opcji zabawy w wersję anglojęzyczną.

Zaraz po wydaniu gry pecetowcy błyskawicznie rozpoczęli Ojej modyfikowanie, Atoli prawdziwe szaleństwo moderskie rozpocznie się Tylko Podczas Parę miesięcy, Wespół z premierą oficjalnych narzędzi. Poprzednie produkcje Wyższe wykształcenie Bethesda, Wobec tego The Elder Scrolls III: Morrowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Fallout 3 i The Elder Scrolls V: Skyrim mogą się pochwalić wielkimi i Mocno aktywnymi społecznościami fanowskimi, które Jednostajnie wypuszczają godne uwagi projekty. W przypadku Fallouta 4 Lilak wątpienia będzie podobnie.

  1. Fallout 4 Config Tool – pobierz program
  2. Fallout 4 – oficjalna Pagina gry
  3. 8 rzeczy, które Fallout 4 zrobi lepiej od Fallouta 3 (zapowiedź)

Tagi: gry na świecie Fallout 4 mody / fanowskie projekty opcje konfiguracji PC
Skomentuj post: