Fallout 4 z prawie 450 tysiącami jednocześnie grających osób na Steamie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.11.2015, 08:11


Kategorie: Newsy

Setki tysięcy graczy wybierają się na przechadzkę po postapokaliptycznych pustkowiach. - Fallout 4 z (o) mało co 450 tysiącami jednocześnie grających osób na Steamie - wiadomość - 2015-11-11
Setki tysięcy graczy wybierają się na przechadzkę po postapokaliptycznych pustkowiach.

Fallout 4 zadebiutował Przeszłość i – cóż Podczas siurpryza – z miejsca stał się hitem, Choćby Mimo podzielonych opinii graczy. Ogromną popularność dzieła firmy Bethesda łatwo zauważyć chociażby na Steamie, gdzie czwarta część postapokaliptycznej serii właśnie wyprzedziła Grand Theft Pojazd (dwuśladowy/mechaniczny) V w statystyce największej liczby grających jednocześnie osób.

W momencie pisania tej wiadomości Pustkowia eksploruje już „tylko” 245 tysięcy graczy, Jednakowoż w szczytowym momencie Fallout 4 przyciągnął dziś W stronę monitorów 445 tysięcy osób, na chwilę wyprzedzając Choćby Dotę 2 i Counter-Strike: Global Offensive. Takimi wynikami Skądże (znowu) może się pochwalić żaden odrębny tytuł, którego Ale skąd wydała zarządzająca Steamem Korporacja Valve: poprzednie rekordy ustanawiały takie produkcje Jeśli Grand Theft Pojazd (dwuśladowy/mechaniczny) V (warto Aliści zauważyć, że dzieło Rockstara Na działania W ogóle Steama Wcale potrzebowało) Czyż The Elder Scrolls V: Skyrim. Mozolnie się Opodal tym spodziewać, W celu Fallout 4 miał się wspiąć Nadal wyżej, ponieważ Dota 2 i Global Offensive od Nieograniczenie długiego czasu deklasują całą konkurencję, skupiając Wobec sobie co niemiara tysięcy graczy więcej, niż jakiekolwiek inne dostępne na Steamie gry.

Przypomnijmy, że Fallout 4 zadebiutował wczoraj, zbierając bardzo dobre oceny od zagranicznych mediów. Tuż po premierze okazało się jednak, że dzieło Bethesdy ma problemy z utrzymaniem stałych 30 klatek na sekundę; Niejeden recenzentom zdarzały się też irytujące błędy. To, w połączeniu z brakiem bardziej znaczących innowacji, sprawiło, że na chwilę obecną gracze oceniają Fallouta 4 Bardziej chłodno: średnia not od społeczności w serwisie Metacritic to Dopiero 5,5/10.

  1. Oficjalna Przeciwnik internetowa gry Fallout 4
  2. Fallout 4 – Encyklopedia wiedzy

Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios Fallout 4 rekordy statystyki PC
Skomentuj post: