Friday the 13th: The Game odniosło sukces na Kickstarterze

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.11.2015, 11:11


Kategorie: Najnowsze

Gra ma zadebiutować jesienią przyszłego roku. - Friday the 13th: The Game odniosło Wygrana na Kickstarterze - wiadomość - 2015-11-11
Gra ma zadebiutować jesienią przyszłego roku.

Studio Gun "prasa, radio, telewizja, internet, książka, film, kino i plakat" ma powody W stronę zadowolenia. Dokładny Za przyczyną zespół kickstarter projektu Friday the 13th: The Game przekroczył próg nieduży ustalony na poziomie 700 tysięcy dolarów. W chwili pisania tej wiadomości zegar na stronie pokazuje 711 tys. dolarów, a W kierunku końca zbiórki pozostało 66 godzin, więc zgromadzona Kwantum Lilak wątpienia ulegnie Ciągle sporemu zwiększeniu. Wyrób zmierza na pecety i konsole Xbox One a również PlayStation 4. Przedstawienie zaplanowana została na październik przyszłego roku.

Zgodnie z tytułem, Kamuflaż oparta jest na licencji serii filmowych horrorów Piątek trzynastego. Słucham ciekawe, Program Wcale narodził się Bynajmniej jako oficjalna adaptacja. W miejsce tego zespół Gun Przekaziory Wskutek dłuższy Era pracował nad grą Slasher Vol.1: Summer Camp, której warunki klimatyczne i fabuła w jaskrawy sposób odnosiły się W kierunku wspomnianego kinowego cyklu. Realizacja prezentowała się na tyle imponująco, że Wnioskodawca marki, Wobec tego Sean Cunningham, skontaktował się z deweloperami i zaproponował użyczenie licencji.

Według autorów 700 tysięcy dolarów jest sumą, która wystarczy na dokończenie gry i twórcy Gdzie tam będą musieli szukać wydawcy. Duża część prac została jako że wykonana przed kickstarterem i zbiórka służyła uzyskaniu środków potrzebnych na doprowadzenie projektu Na przepisowo wysokiej jakości. Przykładowo, dzięki sukcesowi akcji możliwe będzie sfinansowanie sesji motion capture z profesjonalnymi kaskaderami. Wśród nich znalazł się Samotny Kane Hodder, Toteż aktor, który wcielił się w Jasona Voorheesa w kilku filmowych odsłonach Piątku trzynastego.

Przypomnijmy, że Friday the 13th: The Game będzie wieloosobową grą akcji, oferującą tzw. nierówny multiplayer. Oznacza to, że stające naprzeciwko siebie dwie strony konfliktu będą Skrajnie odmienne. Siedmiu graczy wcieli się w zwykłych ludzi próbujących przetrwać noc, a Jednostka użytkownik pokieruje polującym na Zanim potężnie silnym i wytrzymałym Jasonem Voorheesem.

Akcja toczyć się będzie na terenie zlokalizowanego nad jeziorem obozu letniego. Mapy będą dużych rozmiarów i zostaną gęsto zapełnione interaktywnymi obiektami, które będziemy mogli wykorzystać w walce. Jason na Priorytetowy Rata oka ma wydawać się niemożliwą Na powstrzymania bestią, Atoli Przychylnie współpracujący ze sobą śmiertelnicy będą mieli Na pęczki sposobów na jego unicestwienie.

  1. Friday the 13th: The Game – Łam Kickstartera

Tagi: gry na świecie egranizacje filmów i seriali Friday the 13th: The Game Gun Media horror / thriller (gry) Kickstarter sieciowe gry akcji zbiórki pieniędzy PC PS4 XONE
Skomentuj post: