Nowy model Gear VR zadebiutuje 20 listopada w cenie 99 dolarów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.11.2015, 12:11


Kategorie: Najnowsze

Zapowiedziany Za Oculus Connect nowy Dziwadło gogli W kierunku wirtualnej rzeczywistości Gear VR, powstały Nieopodal współpracy firm Oculus i Samsung, trafi na sklepowe półki 20 listopada. Zainteresowani zestawem, przeznaczonym dla większej ilości smartfonów niż dostępne W bieżącej chwili Gear VR Innovator Edition, mogą już składać zamówienia np. na Amazonie Zali w internetowym sklepie Samsunga. Urządzenie kosztuje 99 dolarów, Tedy około 390 złotych.

Nowy Dziwolak jest tańszy i lżejszy od Innovator Edition i Wcale wymaga W stronę działania jednego, konkretnego sprzętu – współpracuje z każdym phabletem Samsunga, wydanym w 2015 roku (tj. Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge plus Galaxy S6 edge+). Ma być także Nieporównanie wygodniejszy w użytku, głównie Po sprawą lepszego dopasowania gogli plus zmienionego, bardziej intuicyjnego touchpada. Na razie Gear VR przyda się głównie W kierunku oglądania filmów. O grach wiemy bo Jeżeli dotąd W małym stopniu Prócz tym, że jednym z tytułów startowych będzie Oculus Arcade – Pakiet około 20 klasyków, takich Odkąd Pac-Man Czyżby Gauntlet. Biznes Oculus zapewnia jednak, że trwają prace nad „tuzinami” produkcji przeznaczonych na Gear VR.

Nadal Bynajmniej wiemy, Jak dokładnie na Agora trafi Oculus Rift – Bateria wirtualnej rzeczywistości firmy Oculus, przeznaczony na platformy stacjonarne. Ostatnie doniesienia twierdziły, że komercyjna Odmiana urządzenia pojawi się na sklepowych półkach na początku przyszłego roku. Ci, którzy mają zamysł zaopatrzyć się w gogle, muszą się Wszelako liczyć ze sporym wydatkiem – Chwilę temu ujawniono, że mają one kosztować Z nadwyżką 350 dolarów (około 1380 złotych).

  1. Oficjalna Bok internetowa firmy Oculus
  2. Oficjalna Łam internetowa firmy Samsung

Tagi: gry na świecie gogle VR Oculus VR Samsung Samsung Gear VR wirtualna rzeczywistość AND
Skomentuj post: