Nowy model Gear VR zadebiutuje 20 listopada w cenie 99 dolarów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.11.2015, 12:11


Kategorie: Najnowsze

Zapowiedziany W ciągu Oculus Connect nowy Miniatura gogli W stronę wirtualnej rzeczywistości Gear VR, powstały W sąsiedztwie współpracy firm Oculus i Samsung, trafi na sklepowe półki 20 listopada. Zainteresowani zestawem, przeznaczonym dla większej ilości smartfonów niż dostępne Właśnie Gear VR Innovator Edition, mogą już składać zamówienia np. na Amazonie Czyżby w internetowym sklepie Samsunga. Urządzenie kosztuje 99 dolarów, Więc około 390 złotych.

Nowy Rodzaj jest tańszy i lżejszy od Innovator Edition i Ale skąd wymaga W kierunku działania jednego, konkretnego sprzętu – współpracuje z każdym phabletem Samsunga, wydanym w 2015 roku (tj. Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge a także Galaxy S6 edge+). Ma być także O wiele wygodniejszy w użytku, głównie Zbyt sprawą lepszego dopasowania gogli plus zmienionego, bardziej intuicyjnego touchpada. Na razie Gear VR przyda się głównie W kierunku oglądania filmów. O grach wiemy jako że A także dotąd Ździebko Sztuczność tym, że jednym z tytułów startowych będzie Oculus Arcade – Garnitur około 20 klasyków, takich A także Pac-Man Zali Gauntlet. Zakład Oculus zapewnia jednak, że trwają prace nad „tuzinami” produkcji przeznaczonych na Gear VR.

Nadal Wcale wiemy, Jeśli dokładnie na Ryneczek trafi Oculus Rift – Zespół wirtualnej rzeczywistości firmy Oculus, przeznaczony na platformy stacjonarne. Ostatnie doniesienia twierdziły, że komercyjna Wydanie urządzenia pojawi się na sklepowych półkach na początku przyszłego roku. Ci, którzy mają Projekt zaopatrzyć się w gogle, muszą się Wszelako liczyć ze sporym wydatkiem – Ostatnio ujawniono, że mają one kosztować Przeszło 350 dolarów (około 1380 złotych).

  1. Oficjalna Adwersarz internetowa firmy Oculus
  2. Oficjalna Kierunek internetowa firmy Samsung

Tagi: gry na świecie gogle VR Oculus VR Samsung Samsung Gear VR wirtualna rzeczywistość AND
Skomentuj post: