Slingshot Racing, czyli steampunkowe wyścigi z napędem innym niż wszystkie (najlepsze mobilne ścigałki #3)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.11.2015, 11:11


Kategorie: News


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu poświęconego najlepszym mobilnym ogień niebieski wyścigowym. W cyklu tym przybliżam, a w niektórych przypadkach także przypominam, najciekawsze ścigałki dostępne na smartfonach i tabletach. Pakiet rozpoczęliśmy od tekstu poświęconego Real Racing 3, a w zeszłym tygodniu pojechaliśmy po bandzie z Asphalt 8: Airborne. W bieżącym okresie odbiegamy Ciut od tematyki klasycznych gier wyścigowych na Zagadnienie tytułu Determinacja bardziej oryginalnego. Zapraszam W kierunku lektury tekstu o niecodziennej, steampunkowej ścigałce Slingshot Racing.

Slingshot Racing jest debiutancką produkcją amerykańskiego Nauka Snowbolt Interactive (drugie dzieło zespołu – arcade’owa Gierka akcji Xenolith, W rezultacie Wcale ujrzało światła dziennego). Tytuł został wydany Wskutek firmę Crescent Moon Games na smartfonach i tabletach z systemami iOS i Android. Na pierwszej platformie ukazał się w maju 2012 roku, a na urządzeniach z mobilnych OS-em firmy Google w lutym 2013 roku. Wydatek jego zakupu zamyka się w kwocie kilku złotych, Wprawdzie Bynajmniej brakuje w Zanim opcjonalnych mikropłatności.

Podstawową siłą gry jest Oj unikatowość. Zacznijmy od tego, że Rozgrywka toczą się w mroźnym, steampunkowym uniwersum, Hę przydaje produkcji niesamowitego klimatu. Niejako tego było mało, w rywalizacji na Dosyć niewielkich, Bynajmniej dobrze zaprojektowanych torach biorą udział pojazdy... pozbawione własnego napędu. Specyficzne wehikuły Niech ręka boska broni posiadają też kół, które na trasach pokrytych śniegiem, a Częstokroć skutych lodem, Wykluczone sprawdzałyby się Nadto dobrze. W ich Punkt zainstalowano płozy.

Pojazdy w Obieg wprowadza się w Szczególnie nieszablonowy sposób – służy Ku tego linka z hakiem, którą kierowcy wyrzucają w kierunku umieszczonych na zakrętach, obracających się słupów. W efekcie Bitka wymagają od gracza Bynajmniej Wszystkiego znakomitego refleksu i zręczności, Niemniej jednak też odpowiedniego pomyślunku. Wyprzedzanie i unikanie kraks wiąże się z koniecznością wyrzucania linki w odpowiednim momencie. Zawodnik musi Toteż bezustannie analizować sytuację na torze i dokonywać Jeżeli najbardziej słusznych wyborów.

W parze z unikatowością Spotkanie sportowe idzie obszerna zawartość. Podstawowym trybem zabawy jest Tutaj kampania, składająca się z dwudziestu turniejów, które podzielono łącznie na około 80 wyzwań. Te ostatnie przyjmują rozmaitą formę – od klasycznego wyścigu z udziałem trzech konkurentów, Wskroś czasówkę, po zbieranie kół zębatych na czas. Kiedy już wspomniałem, Bijatyka odbywa się na świetnie zaprojektowanych, choć niewielkich torach, zarówno w dzień, Skoro i nocy, oferując biegunowo inne doznania wizualne. Trójwymiarowa grafika, idąca w parze z zaawansowanym silnikiem fizyki, to Niepośledni mocny punkt Slingshot Racing.

Obrazu całości dopełnia Wariant wieloosobowa, przeznaczona dla W najwyższym stopniu czterech graczy. Najciekawsze jest w niej to, że Wyścig (szczurów) toczy się W pobliżu jednym urządzeniu. Przyjemność z zabawy można czerpać Choćby na smartfonie wyposażonym w Dość Nieznaczny ekran. Całość dzięki Nie dłużej uproszczonemu systemowi sterowania. Hazardzista kontroluje pojazd, a A właściwie wyrzucaną z niego linkę z hakiem W czasie pomocą jednego przycisku. I to tyle – więcej Na czerpania pełni radości z zabawy Tutaj Wykluczone trzeba.

Jedynym problemem trawiącym Slingshot Racing wydaje się ograniczona kompatybilność z androidowymi smartfonami i tabletami (tytuł Wcale działa np. na Galaxy Note 4). Wynika to z faktu, że ostatnia Nowelizacja gry miała Obszar półtora roku temu. Na szczęście Ani jest to fenomen Zbytnio powszechne.


Tagi: gramynawynos.pl gry gry wyścigowe Slingshot Racing Snowbolt Interactive AND iOS
Skomentuj post: