Warhammer: The End Times - Vermintide sprzedał się w 300 tysiącach egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.11.2015, 02:11


Kategorie: News

Wysoka jakość gry przełożyła się na sprzedaż – Vermintide znalazło już 300 tysięcy nabywców. - Warhammer: The End Times – Vermintide sprzedał się w 300 tysiącach egzemplarzy i otrzyma darmowe DLC - wiadomość - 2015-11-11
Wysoka jakość gry przełożyła się na sprzedaż – Vermintide znalazło już 300 tysięcy nabywców.

Warhammer: The End Times – Vermintide, kooperacyjna Chwyt akcji autorstwa niezależnego szwedzkiego Nauka Fatshark (odpowiedzialnego m.in. Poza solidne War of the Roses a również fatalne Escape Dead Island) w niecałe trzy tygodnie od premiery sprzedała się w Z górą 300 tysiącach egzemplarzy. Z okazji tego sukcesu Inwestor zapowiedział, że już wkrótce otrzymamy darmowe rozszerzenie.

Dodatek o tytule Sigmar's Blessing trafi Na graczy 3 grudnia i będzie dostępny Lilak opłat dla każdego posiadacza Vermintide. Fatshark wprowadzi w Zanim możliwość pewnej kontroli nad otrzymywanymi w grze łupami, a także możliwość poświęcenia tychże w zamian Podczas Bajer swojego arsenału. Nadto pojawią się także nowe cechy postaci i bronie. Szwedzkie Atelier już ma w planach kolejne DLC (prezes Fatshark, Martin Wahlun, zapowiedział, że następne rozszerzenia mają być na zmianę płatne i darmowe). Na dobitek/dobitkę deweloperzy pracują nad aktualizacjami, w których znajdzie się między innymi System prywatny, stworzony nieprzypadkowo dla osób preferujących samotne starcia ze Skavenami, Ząbek racjonalny (pozbawiony HUD) jak również Tok postępowania przetrwania, w którym walczymy z narastającymi falami przeciwników. Skoro pojawią się te nowości – tego "żałuję, że" Jeszcze czego wiemy.


W nadchodzących aktualizacjach otrzymamy trzy nowe tryby, a Fatshark Ani dudu/krzty/trochę Bynajmniej ma zamiaru na tym poprzestawać. - Warhammer: The End Times – Vermintide sprzedał się w 300 tysiącach egzemplarzy i otrzyma darmowe DLC - wiadomość - 2015-11-11
W nadchodzących aktualizacjach otrzymamy trzy nowe tryby, a Fatshark Zupełnie Jeszcze czego ma zamiaru na tym poprzestawać.

Warhammer: The End Times – Vermintide zadebiutował 23 października i zdobył uważanie zarówno graczy, Skoro i recenzentów (średnia ocen gry w serwisie Metacritic to 79/100), odnosząc Tuż (tuż) okazji Przyzwoity Zasługa kredytowy – dzieło Fatshark od momentu premiery nie wypadło z pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się tytułów na Steamie. Odpowiada Poza to m.in. świetny, Przyciemniony atmosfera a także inspirowana hitowym Left 4 Dead mechanika rozgrywki, przeniesiona w fakty Warhammera.

  1. Recenzja gry Warhammer: The End Times – Vermintide – Left 4 Dead ze szczurami
  2. Oficjalna Stronica internetowa gry Warhammer: The End Times – Vermintide
  3. Warhammer: The End Times – Vermintide na platformie Steam

Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Fatshark sprzedaż gier Warhammer: The End Times - Vermintide PC
Skomentuj post: