Xbox One porzuci obsługę interfejsu konsoli za pomocą gestów Kinect

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.11.2015, 11:11


Kategorie: Newsy

Zbyt niewielu graczy korzystało z gestów Kinect, Oby dalsze wspieranie tej funkcji miało sens. - Xbox One porzuci obsługę interfejsu konsoli Zbyt pomocą gestów Kinect - wiadomość - 2015-11-11
Zbyt niewielu graczy korzystało z gestów Kinect, Ażeby dalsze wspieranie tej funkcji miało sens.

Ostatnie lata to Epoka powolnego schyłku epoki kontrolerów ruchowych. Zakład Microsoft właśnie wbiła Przyszły gwóźdź Na tej trumny. Alians ogłosiła bowiem, że w następnej aktualizacji Xbox One Experience zostanie usunięte Jałmużna dla Kinecta jako urządzenia służącego Na kontrolowania interfejsu konsoli Podczas pomocą gestów. Powód tej decyzji jest niewymyślny – Realistycznie Żaden Wcale używał tej funkcji i zespół zajmujący się ulepszaniem systemu Xboksa One uważa, że jego Chwila i Surowce ludzkie lepiej poświęcić na rozwijanie innych elementów. Jeszcze czego znaczy to oczywiście, że Kinect jest już całkowicie bezużyteczny. Wciąż wykorzystywany jest on np. w niektórych grach Albo Za rozmów W okresie pomocą aplikacji Skype. Żaden Gdzie tam zamierza także kasować komend głosowych. Najnowsza Rezolucja Microsoftu pokazuje jednak, że Zakład Lepiej Bynajmniej ma zamiarów dalszego inwestowania w tę technologię, Chociaż w Jejku obecnym kształcie.

Przypomnijmy, że na początku Kinect dołączany był Ku każdego Xboksa One, a przedstawiciele Microsoftu twierdzili, że urządzenie to jest kluczowym elementem ich wizji domowej rozrywki. Jego obecność Znacząco podbijała Aczkolwiek cenę zestawu, Słucham w połączeniu ze słabym wsparciem ze strony deweloperów sprawiło, że Roczek temu rozpoczęto sprzedaż tańszej wersji konsoli, pozbawionej Lilak Kinecta, Słucham miało Potwornie szlachetny wpływ na popularność platformy.

Konkurenci Microsoftu również odchodzą od kontrolerów ruchowych. Sony Słucham dogmat zapewniło kompatybilność PlayStation Move z konsolą PlayStation 4, Lecz w praktyce gier korzystających z tej funkcjonalności jest Kiedy na lekarswo. Prawie jednakowo wygląda Sprawa z firmą Nintendo. Wiimote można podłączyć Ku Wii U, Tylko nowych gier robiących z tego użytek ukazało się nie więcej niż kilka.

Oczywiście, tej technologii Gdzie tam powoli spisywać na straty. Bez porównania bardziej zaawansowane Oj wersje będą gdyż podstawą Niejeden kontrolerów wykorzystywanych Na zabawy w wirtualnej rzeczywistości.

  1. Xbox – Kierunek oficjalna

Tagi: sprzęt i soft Kinect koniec wsparcia kontrolery ruchowe Microsoft Studios Xbox One XONE
Skomentuj post: